Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Wykaz komitetów wyborczych zobowiązanych do złożenia sprawozdania finansowego

 

Wykaz komitetów wyborczych zobowiązanych do złożenia sprawozdania finansowego

w związku z wyborami uzupełniającymi, ponownymi, przedterminowymi

w trakcie kadencji 2006-2010.

 

Nazwa Organu

Nr okręgu

wyborczego

Rodzaj

wyborów

Data

wyborów

Nazwa komitetu wyborczego

Imię i nazwisko

pełnomocnika komitetu wyborczego

Rada Miejska w Leśnej

 

4

uzupełniające

04 marca 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Zdzisława Wichra

Irena Teresa Bienkiewicz

Komitet Wyborczy Wyborców „Pomocna Dłoń"

Jerzy Tarnarzewski

Komitet Wyborczy Wyborców M. Taupieko

Aneta Satora

Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Masłowskiego

Grażyna Harydowicz

Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Litwinowicz

Bronisław Bródka

Rada Miasta

Świeradów Zdrój

3

uzupełniające

04 marca 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto

Adam Kawka

Rada Gminy Bolesławiec

1

ponowne

25 marca 2007 r.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Teresa Kostrzewska - Gorczyca

Komitet Wyborczy Wyborców Gospodarna Gmina

Jan Durda

Komitet Wyborczy SAMOOBRONA Rzeczypospolitej Polskiej

Halina Sikorska

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szpaka

Edyta Walczak

Rada Gminy Lubań

6

uzupełniające

22 kwietnia 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Klimczyka

Krzysztof Klimczyk

Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe 2007

Józef Skupień

Komitet Wyborczy Wyborców Gmina 2007

Krystyna Szpytma

Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Podolskiego

Grzegorz Jacek Podolski

Rada Miejska

w Nowogrodźcu

1

uzupełniające

22 kwietnia 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Edwarda Tereszczyna

Piotr Kowal

Komitet Wyborczy Wyborców Przeźroczysta Wieś

Leszek Piechota

Komitet Wyborczy Wyborców Rozwojowa Wieś

Katarzyna Chamier - Gliszczyńska

Komitet Wyborczy Wyborców Moja Wieś

Piotr Janik

Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Wykroty

Monika Agnieszka Kwaśniak

Rada Gminy Platerówka

4

uzupełniające

13 maja 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Zdrowa Władza

Maria Solipiwko

Komitet Wyborczy Wyborców „Ponad podziałami"

Edyta Budka

Rada Gminy Janowice Wielkie

1,2,5

uzupełniające

13 maja 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość

Piotr Gołębski

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Przyszłość

Wincenty Kraszewski

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność

Leokadia Młodzińska

Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Mieszkańcy Gminie

Ryszard Sobolewski

Komitet Wyborczy Wyborców „Gmina-Nasz Dom"

Ryszard Celt

Komitet Wyborczy Wyborców „Zgoda"

Renata Wiśniewska

Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Lesińskiego

Bogdan Lesiński

Rada Miejska Gminy Lubomierz

6

uzupełniające

27 maja 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Zdrowy Mieszkaniec

Janina Więckowska

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniew Łoś

Marian Środa

Komitet Wyborczy Wyborców Henryka Harasymowicza

Izabella Harasymowicz

Rada Miejska  w Nowogrodźcu

1

uzupełniające

19 sierpnia 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Przeźroczysta Wieś

Małgorzata Kozioł

Komitet Wyborczy Wyborców „Lepsza Przyszłość"

Marzena Chochel

Rada Miejska Gminy Lwówek Śląski

3

uzupełniające

19 sierpnia 2007 r.

Komitet Wyborczy SLD

Ewa Płucińska Dąbrowska

Komitet Wyborczy Wyborców Urszuli Trudzińskiej

Jan Trudziński

Komitet Wyborczy Wyborców Zuzanny Górskiej

Zdzisław Górski

Rada Gminy Bolesławiec

8

uzupełniające

23 września 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Tomasz Buganik

Tomasz Buganik

Komitet Wyborczy Wyborców Władysław Kuśnierz

Władysław Kuśnierz

Komitet Wyborczy Wyborców „Parkoszów"

Anna Maria Charewicz

Rada Miejska w Leśnej

1

uzupełniające

28 października 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Litwinowicz

Kazimierz Węcławik

Komitet Wyborczy Wyborców Adama Durlak

Halina Góraj

Komitet Wyborczy Wyborców Dzidka Wojtasik

Felicja Poprawska

Komitet Wyborczy Wyborców Kazimierza Króla

Bogdan Kwiatkowski

Rada Gminy Podgórzyn

2

uzupełniające

09 grudnia 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Margareta Wojnarowska Akwanazy

Bolesław Leon Wojnarowski

Komitet Wyborczy Wyborców „Granica"

Marek Edmund Haliczko

Rada Gminy Marciszów

4

uzupełniające

16 grudnia 2007 r.

Komitet Wyborczy Wyborców „SPÓJNOŚĆ"

Franciszek Rybiński

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Wsi Pastewnik

Marta Ala Orszulak

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz

 

przedterminowe

24 sierpnia 2008 r. (głosowanie ponowne

7 września 2008 r.)

Komitet Wyborczy Wyborców Marka Misiewicza

Franciszek Jusza

Komitet Wyborczy Wyborców Alicji Sławińskiej

Teresa Jolanta Śliwińska

Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Raka

Michał Adam Mazur

Komitet Wyborczy Wyborców „NASZA GMINA"

Iwona Maria Dalecka

Rada Miejska Węglińca

1

uzupełniające

23 listopada 2008 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Zenona Zatora

Mirosław Sochoń

Rada Miejska w Kowarach

8

uzupełniające

23 listopada 2008 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Antoniego Zakrzewskiego

Adam Walesiak

Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Nowosielskiego

Cezary Pajkert

Rada Miejska Gminy

Lwówek Śląski

9

uzupełniające

18 stycznia 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Dąbrowskiej

Anna Maria Pysz

Rada Gminy Stara Kamienica

4

uzupełniające

1 lutego 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Adama Makuły

Adam Makuła

Komitet Wyborczy Wyborców A. Żądłowska

Anna Renata Żądłowska

Komitet Wyborczy Wyborców Elżbiety Kowalewskiej

Jerzy Białas

Rada Gminy Osiecznica

6

uzupełniające

1 marca 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców „PAROWA"

Paweł Mazur

Rada Miasta i Gminy Wleń

12

uzupełniające

17 maja 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców Sołectw Radomie-Klecza

Zbigniew Lebiedź

Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Wieś"

Stanisław Kobierecki

Rada Gminy Bolesławiec

10

uzupełniające

26 lipca 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców H. Borucki

Renata Borucka

Komitet Wyborczy Wyborców „Odnowa" - Majkowski

Bernarda Karolina Surma

Rada Miejska w Pieńsku

6

uzupełniające

11 października 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców „STABILNOŚĆ"

Krzysztof Narcyz Rękas

Komitet Wyborczy Wyborców RAZEM

Agnieszka Niedzielska

Rada Gminy Gromadka

8

uzupełniające

29 listopada 2009 r.

Komitet Wyborczy Wyborców „Razem"

Maria Metanowska

Komitet Wyborczy Wyborców Pani Janiny Ferlewicz

Urszula Borucka

Komitet Wyborczy Wyborców Jadwigi Madziarz

Kazimierz Sarzyński

Rada Miejska w Zawidowie

4

uzupełniające

21 lutego 2010 r.

Komitet Wyborczy Wyborców JANUSZA KUSZAJA

Robert Marian Kuszaj

Komitet Wyborczy Wyborców NIEZALEŻNI

Maria Wierzbicka

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze