Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Zestawienie zmian w składach rad w gminach powyżej 20 tys. mieszkańców w toku kadencji 2006 -2010

 

ZMIANY W SKŁADACH RAD W GMINACH POWYŻEJ 20 TYS. MIESZKAŃCÓW

KADENCJA  2006 - 2010

 

Lp.

Nazwa gminy

Nr okręgu

wyb.

Radny ustępujący

Radny wstępujący

Data obwieszczenia

Komisarza Wyborczego

Imię i nazwisko

Nazwa komitetu wyborczego

Nr i data uchwały

Przyczyna wygaśnięcia mandatu

Imię i nazwisko

Nr i data uchwały

 

1.

 

Jelenia Góra

 

2

 

Marek Obrębalski

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

1/I/2006

27.11.2006

Wybór na Prezydenta Miasta

 

Grażyna Pawlukiewicz Rehlis

 

2/I/2006

30.11.2006

 

15.12.2006

 

2.

 

Bolesławiec

 

3

 

Piotr Roman

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

 

I/3/06

27.11.2006

Zrzeczenie się mandatu

 

Małgorzata  Goleńska

 

II/4/06

4.12.2006

 

11.12.2006

 

3.

 

Lubań

 

2

 

Konrad Rowiński

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

II/4/2006

29.11.2006

Odmowa złożenia ślubowania

 

Halina Bargiel

 

III/5/2006

6.12.2006 

 

12.12.2006

 

4.

 

Lubań

 

2

 

Wiesław Wydra

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

III/6/2006

6.12.2006

Pisemne zrzeczenie się mandatu

 

Paweł Płuciennik

 

III/7/2006

19.12.2006

 

28.12.2006

 

5.

 

Lubań

 

3

 

 

Henryk Rogacki

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

III/7/2006

6.12.2006

Pisemne zrzeczenie się mandatu

 

Stanisław Wisłocki

 

IV/10/2006

19.12.2006

 

28.12.2006

 

6.

 

Jelenia Góra

 

3

 

Jerzy Łużniak

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

5/III/2006

7.12.2006

 

Pisemne zrzeczenie się mandatu

 

Jerzy Lenard

6/IV/2006

7.12.2006

 

27.12.2006

 

7.

 

Lubań

 

1

 

Krzysztof Krawiec

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

VI/30/2007 27.02.2007

Pisemne zrzeczenie się mandatu

 

Barbara Jaworowska

 

VII/37/2007 27.03.2007

 

04.04.2007

 

8.

 

Jelenia Góra

 

1

 

Danuta Wójcik

 

KWW

 Wspólne Miasto

 

44/IX/2007

17.04.20007

Naruszenie przepisu art.24fust1

Ewa Duziak

58/X/2007

22.05.2007

28.05.2007

 

9

 

Zgorzelec

 

4

 

Roman Brodniak

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

112/07

20.11.2007

 

Zrzeczenie się mandatu

Andrzej Jan Anyszkiewicz

123/07

28.12.2007

4.01.2008

 

2008 r.

 

10

 

Bolesławiec

 

2

 

 

Józef Burniak

 

KKW  LD+SDPL+PD+

UP Lewica i Demokraci

 

XXVI/223/

08

27.08.2008

 

art. 190,ust.1, pkt 3

/utrata  prawa wybieralności/

 

Lesław Śliwo

 

XXVII/231/

08

24.09.2008

 

6.10.2008

2009 r. 

 

11

 

Lubań

 

3

 

Stanisław Bykowski

 

KWW Rodziny Katolickie "Razem"

 

XXXII/182/ 2009

24.02.2009

 

Art.190 ust.1 pkt 5

/zgon/

 

Stanisław Kosakowski

 

XXXIII/187/ 2009

31.03.2009

 

8.04.2009

 

12

 

Kamienna Góra

 

4

 

Daniel Soja

 

KWW Zygmunta Miśkowicza

 

XXXVIII/253/09

24.06.2009

 

Pisemne zrzeczenie się mandatu 

 

Jan Gulewicz

 

XXXIX/254/

09

26.08.2009

 

3.09.2009

 

13

 

Jelenia Góra

 

3

 

Jerzy Józef Lenard

 

KW Platforma Obywatelska RP

 

431/LIV/2009

2.09.2009

 

Pisemne zrzeczenie się mandatu

 

Ewa Krystyna Olchówka

 

 

432/LV/2009

2.09.2009

 

4.09.2009

 

14

 

Jelenia Góra

 

4

 

Miłosz Sajnog

 

KWW Wspólne Miasto

 

478/LX/2009

10.11.2009

 

Zrzeczenie się mandatu

 

Monika Maria Filip

 

491/LXI/2009

8.12.2009

 

16.12.2009

 

.

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze